Než vyrazíte poprvé na nový cvičák, prozkoumejte pořádně cestu, ať to na poslední chvíli nehledáte.


Praha, Třeboradice

Od dubna budeme působit na cvičáku flyballového týmu Hop Trop v pražských Třeboradicích.

Dostupnost je sem dobrá autem i MHD. Autem můžete parkovat přímo u cvičáku (na trávu vjíždějte mezi kameny). Pro cestující MHD je nejbližší zastávka Teplárna Třeboradice, kam jezdí bus 110 z Letňan. K bráně cvičáku dojdete cca za 2 minuty.


Praha, Stodůlky – Haf bez Obav

Autem je možné dojet až ke cvičáku a parkovat přímo u něj. V blízkosti (cca 10 minut pěšky) jsou autobusové zastávky K Hájům (bus 149) nebo Ordovická (bus 168).


Jenštejn

Lekce hoopers a agility máme v zimních měsících v agility hale na umělé trávě (na fotomapě níže označeno jako hala).

Nejčastější příjezd je od Radonic, z ulice Radonická nebo od Vinoře z ulice Vinořská. Z Radonické můžete vjet rovnou do areálu. Pokud jedete od Vinoře, pak za rybníkem odbočíte do ulice Za humny, projedete zástavbou rodinných domků a po levé straně budete mít vjezd do areálu.

Jedná se o areál bývalého JZD, haly nejsou nijak označeny, že by tam byl cvičák, nenechte se tím zmást. U vjezdu je cedule zákaz vjezdu i zákaz vstupu s dodatkem, že vstup je možný pouze s povolením majitele, které jako cvičící automaticky máme. Pokud by se vyskytl problém, zavolejte mi a dojdu to na místě vyřešit.


Praha, Čakovice

Lekce se konají v provozu, konkrétní místo je na domluvě. Srazu dáváme většinou na psí louce mezi Čakovicemi a Miškovicemi a někdy zůstaneme celou dobu tam, jindy jdeme na procházku.