Chcete se přihlásit na trénink a nevíte jak na to? Nebo nevíte, jak sehnat kredity? Tak čtěte!

Vše se odehrává na webu https://locomaja.dogres.cz/.

1. krok – Zažádejte o členství

  • V pravém horním rohu je tlačítko „Zažádat o členství“. Po rozkliknutí musíte zadat Vaše jméno a emailovou adresu. Pokud už jste se k někomu přes dogres přihlašovali, použijte stejný email, zůstane Vám tak stejný přihlašovací kód i sem. Telefon není povinný, ale pro trenéry je dobré mít rychlý kontakt pro případné zrušení. Na závěr zaškrtnete souhlas s uchováním osobních údajů a uložíte.
  • Poté Vám přijde na email informace, že Vaše členství bylo schváleno a můžete se přihlásit.

2. krok – Přihlašte se

  • Opět v pravém rohu máte tlačítko „Přihlásit jako člen“. Pokud jste si již úspěšně zažádali o členství, zadáte sem pouze Váš přihlašovací kód a potvrdíte. A teď už hurá řešit tréninky!

3. krok – Vyhledejte trénink

  • V horní liště, tentokrát vlevo, máte tlačítko „Tréninky“, tím se dostanete na kalendář s vypsanými lekcemi (sem https://locomaja.dogres.cz/trainings).
  • Tady uvidíte nejen, jaké tréninky jsou vypsané, v kolik hodin a kde, ale také jestli jsou volná místa a jestli se můžete přihlásit hned a poslat platbu na účet, nebo potřebujete mít na účtu nahrané kredity.

4. krok – Objednejte kredity

  • Pokud potřebujete kredity, abyste se mohli na lekci přihlásit, pak si v pravém rohu horní lišty klikněte na své jméno a následně na „Objednávka kreditů“. Dále kliknete na „Zakoupit kredity“ a vyskočí Vám nabídka nejčastěji žádaných částek. 1 kredit = 1 Kč. Můžete si zakoupit kredity jen na jeden trénink nebo rovnou na více, to záleží na Vás. Po vybrání kliknete na „Koupit vybrané kredity“ a zobrazí se Vám platební údaje pro bankovní převod.
  • Kredity Vám na účet přičtu až po zaplacení! Pokud by to bance mělo trvat delší dobu a vy chcete mít místo jisté, pošlete mi potvrzení o platbě na email zuzka@locomaja.cz nebo do zprávy na FB skupině Locomaja výcvik psů.
  • Nevyhovuje Vám nabídka kreditů a potřebovali byste dobít jinou částku? To není problém! Pošlete potřebnou částku na účet 1870290042/3030 a do poznámky napište Vaše jméno + kredity! Ať vím, kam to spárovat.

5. krok – Přihlašte se na trénink

  • Už máte na účtu potřebné kredity, nebo se chcete přihlásit na trénink, kde kredity nejsou potřeba? Pak se podívejte na stránku „Tréninky“, vyberte si v kalendáři konkrétní trénink, klikněte na něj a vidíte, jestli jsou ještě volná místa, případně do jaké skupiny atd.
  • Pod informacemi o tréninku a přihlášených týmech je přihláška, kde vyplníte potřebné informace – zpravidla je to telefon (vyplní se automaticky, máte-li ho uložený na svém profilu), počet psů (předvybraný je jeden, musíte změnit pouze, pokud jich máte více) a skupinu (vybíráte pouze v případě, že na lekci jsou vypsané různé časové skupiny). Volitelně můžete přidat i vzkaz pro trenéra, pokud je potřeba něco sdělit před tréninkem (např. zda chcete hoopers či agility apod.). Nezapomeňte „Odeslat přihlášku“.

6. krok – Přijděte na trénink a užijte si ho 🙂

Těším se na Vás!