Mapa pejskaře obsahuje místa určená přímo pro psy (psí hřiště, cvičáky, veterináře, hotely pro psy, prodejny chovatelských potřeb apod.), ale i jiná dogfriendly místa (hotely, kempy, restaurace, zoo apod.)

Pod mapou najdete návod, jak můžete pracovat při hledání.


Jak s mapou pracovat?

Mapu si přibližte na oblast, ve které chcete vyhledávat – můžete k tomu použít tlačítka + / – v levém dolním rohu mapy nebo gesta přes touchpad. Prostě jak při běžné práci v mapách Google.

Pro zobrazení jen některých kategorií (např. pouze dogfriendly ubytování) si rozklikněte nabídku – šipka vlevo viz obrázek níže. Tlačítko pod šipkou vpravo slouží k přesměrování na samotnou mapu na webu Google.

Po rozkliknutí nabídky kategorií si nechte zaškrtnuté jen ty, které chcete zobrazit, ostatní kategorie odfajfkujte.

A malý tip na závěr. Po rozkliknutí konkrétního místa najdete vlevo krátký popisek. Přidávám jej, pokud o místě vím více či mám nějakou konkrétní zkušenost. Při pozitivní zkušenosti přidávám DOPORUČUJI a tím pádem víte, že přístup byl pro mě skvělý. V případě trenérů to znamená opravdu respektující přístup, kdy trenér psovi rozumí. V případě restaurací to může znamenat mnohé, ale víme, že vždy bude záležet na konkrétní obsluze.

Pokud je zařízení zadané i v mapách Google veřejně a někdo jej hodnotil, najdete zde i to hodnocení a můžete se prokliknout na web Google na recenze.


Jak přidat další místo?

Mapa je ve výstavbě, proto, prosím, omluvte její neaktuálnost. Pokud máte jakékoliv místo, které na mapě chybí, neváhejte mě kontaktovat emailem na zuzka@locomaja.cz nebo na FB stránce a mapu ráda doplním. Děkuji.