Víkend s Peťou a Juno a agility v Krumvíři

Od pátečního večera máme na bytě na návštěvě Peťu s Juno. V sobotu jsme byly společně venčit v Lužánkách a braly s sebou foťák, nějaké fotky najdete v galerii. Z venčení máme dokonce i jedno krátké, ale pěkné video našich sestřiček.

Dnes jsme byly v Krumvíři na tréninku agility u Martiny Konečné. Užily jsme si moc pěkný den, ale nemám sílu k tomu něco sepisovat. Proto jen krátce tady a koukněte na fotky. Fotky našich štěňátek moc nejsou, přecijen když jsme běhaly, tak jsme se navzájem nestíhaly moc fotit. Ale fotografů bylo více, takže časem nějaké snad budou! A náš krátký sestřih jednoho z běhů. (…)

Od pátečního večera máme na bytě na návštěvě Peťu s Juno. V sobotu jsme byly společně venčit v Lužánkách a braly s sebou foťák, nějaké fotky najdete v galerii. Z venčení máme dokonce i jedno krátké, ale pěkné video našich sestřiček.

Dnes jsme byly v Krumvíři na tréninku agility u Martiny Konečné. Užily jsme si moc pěkný den, ale nemám sílu k tomu něco sepisovat. Proto jen krátce tady a koukněte na fotky. Fotky našich štěňátek moc nejsou, přecijen když jsme běhaly, tak jsme se navzájem nestíhaly moc fotit. Ale fotografů bylo více, takže časem nějaké snad budou! A náš krátký sestřih jednoho z běhů. (Videí mělo být více, ale zatím se k nám nějak nedostaly, uvidíme, zda se někdy dostanou.)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *