Rodinné setkání

Jelikož má Peťa volno ve škole, rozhodla se ho využít k návštěvě Brna. Vzala dneska svojí Casey a Verču s Jessie a vyrazily se podívat za námi do Brna. Před procházkou jsme se ještě zastavily pro Ondrovu Juno a společně, samozřejmě i s Májou, jsme vyrazily na Kraví horu. Nejprve jsme se krátce prošly a pak zamířily na výběh pro psy. (…)

Jelikož má Peťa volno ve škole, rozhodla se ho využít k návštěvě Brna. Vzala dneska svojí Casey a Verču s Jessie a vyrazily se podívat za námi do Brna. Před procházkou jsme se ještě zastavily pro Ondrovu Juno a společně, samozřejmě i s Májou, jsme vyrazily na Kraví horu. Nejprve jsme se krátce prošly a pak zamířily na výběh pro psy, aby mohla být Casska bez košíku a nemusely jsme hlídat, jestli náhodou nejdou někde poblíž policajti. Přeci jen se ti brněnští nebrání rozdávání pokut za volné pobíhání psů.

Na louce pro psy jsme se s holkama všechny pěkně vyřádily. Jsou tam překážky na agility, takže jsme všichni skákaly. Tedy samozřejmě v rámci možností a přizpůsobení se štěňátkům. I já jsem si poprvé ozkoušela, jaké to je běžet agility. Měla jsem to štěstí, že jsem mohla běžet se psem, který mě u toho vlastně vůbec nepotřebuje. Ale štěkala na mě Casey pořád, že jí to kazím :D No a štěňata jí při běhu byly pěkně v závěsu. Lítaly jak šílené, nic je nezastavilo. Mája si dokonce i skočila malou skočku a nikdo ji k tomu nenaváděl. Prostě běžela za mamkou, ta skočila, tak coby neskočila i Mája. Tak to zatím vypadá, že v tomhle bude po mamince a jak se vyběhne na parkur, tak bude šílená :)) No, už aby to bylo a mohly jsme trénovat.

Verča s Peťou se snažily ty neposedy i fotit, tudíž ve Fotogalerii už jsou k dispozici fotky od Peti i od Verči. :)

O výletu do Brna z pohledu Peti se dočtete zde a Verčino vyprávění je k dispozici tady!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *