PPP aneb Procházka Průhonickým Parkem

Na neděli byla vyhlídka pěkného počasí a přitom bez vedra, tak jsme si naplánovali malý výlet do Průhonického parku. Během dopoledne jsme se prostě sebrali, vzali jsme s sebou foťák a vyrazili směr Průhonice. Cestou nás napadlo zavolat Lucce s Wesleym, jestli by nám nechtěli dělat společnost. A tak za námi dorazili :) Sice chvilku trvalo, než jsme se tam našli, ale nakonec ten park asi tak velký není. I když, někteří se tam asi ztratit dokážou. (…)

Na neděli byla vyhlídka pěkného počasí a přitom bez vedra, tak jsme si naplánovali malý výlet do Průhonického parku. Během dopoledne jsme se prostě sebrali, vzali jsme s sebou foťák a vyrazili směr Průhonice. Cestou nás napadlo zavolat Lucce s Wesleym, jestli by nám nechtěli dělat společnost. A tak za námi dorazili :) Sice chvilku trvalo, než jsme se tam našli, ale nakonec ten park asi tak velký není. I když, někteří se tam asi ztratit dokážou.

Mája s Wesleym jsou oba ulítlí na míček, takže si ho navzájem kradli. Vcelku si vystačili sami. Teda až na chvíli, kdy jsme dorazili ke srázu, pod kterým byl rybník. Nahoře na cestě upustili míček, ale že by si pro něj slezli do vody? To ani náhodou! No chybělo asi tak 5 cm a byla jsem se koupat já místo psů, když jsem jim šla ten míček zachránit. Nakonec jsem pomohla Máje do vody i ven a ona pro něj doplavala. No jenže vyběhli psi nahoru na cestu a šup, míček už byl zase ve vodě. Asi se jim líbilo, jak se paničky snaží o záchranu jejich milované hračky. A Mára? Ten si v klidu přihlížel, jestli se budeme koupat nebo jak to dopadne.

Jinak byl zbytek procházky parádní. Až na Wesleyho – krále žabinců a na asi dvě potyčky, ke kterým došlo mezi psisky. Prý si Wesley moc vyskakoval, když chtěl Máje krást hračky. Mája holt není zvyklá, že by jí nějaký pes kradl míček přímo z huby. Ale nakonec se i tohle zvládlo a všichni odešli spokojení, unavení a s dobrou náladou :))

Jo a fotky jsou samozřejmě na rajčeti!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *