Po pauze opět trénink

Vzhledem k okolnostem poseldní doby jsme minulý týden vynechali trénink. Mája povinně a nedobrovolně odpočívala. No a jak to tak vypadá, tak jí to pěkně prospělo :)

Chvíli před pauzou jsme začaly „skákat“, tím chci říct, že už neběháme mezi bočnicemi s laťkou na zemi, ale že jsme Máje zvedly skočky na nejnižší výšku. No a zpočátku to tam Mája vůbec neřešila, skákala si, jak se jí chtělo a skoro všecko shazovala. No a jak jsme chvilku nebyly, tak je jak vyměněná. První běh – 5 skoček a všechny to vydržely!! Samozřejmě v průběhu pak sem tam něco shodila, ale nebyla to žádná katastrofa.. (…)

Vzhledem k okolnostem poseldní doby jsme minulý týden vynechali trénink. Mája povinně a nedobrovolně odpočívala. No a jak to tak vypadá, tak jí to pěkně prospělo :)

Chvíli před pauzou jsme začaly „skákat“, tím chci říct, že už neběháme mezi bočnicemi s laťkou na zemi, ale že jsme Máje zvedly skočky na nejnižší výšku. No a zpočátku to tam Mája vůbec neřešila, skákala si, jak se jí chtělo a skoro všecko shazovala. No a jak jsme chvilku nebyly, tak je jak vyměněná. První běh – 5 skoček a všechny to vydržely!! Samozřejmě v průběhu pak sem tam něco shodila, ale nebyla to žádná katastrofa..

Další věc, kterou se pěkně učí a procvičuje, je vysílání na skočky. Do tunelu jí skoro ani posílat nemusím, na obíhačky má vysílačku taky pěknou, jenže to býváme v klidu. Na ty skočky to moc nešlo, ale už je to lepší. Ona si mě totiž neskutečně hlídá a nechce ode mě vůbec pryč. Což je na jednu stranu super, na druhou stranu je to občas těžší. Ale pořád lepší, než kdyby na mě kašlala, že?! :)

Je prostě šikovná, moc jí to jde! To s paničkou už je to horší, ta dneska při běhání sejmula sloup :D Občas se nějak nestíhám koukat kde jsem a kam bych měla běžet. No a takhle to pak dopadá.. Takže, panička se naučí běhat a pak budeme dokonalý tým! :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *