Novinky z agility?!

Dlouho už tu nic nepřibylo.. Jak jsme na tom? Snažíme se pravidelně docházet na tréninky, taže už za sebou máme asi 6-7 návštěv cvičáku. A Májka? Je čím dál víc šílená. Zpočátku „nevěděla“, co se po ní chce a byla to jedna radost za druhou. Pak začala ale trochu magořit a přestávala přemýšlet. Přisuzovala jsem to únavě, ale minulou středu a i dneska mi přišlo, že by měla být dost odpočinutá. Hlavně dneska chtěla od začátku uzel a šla po něm. Když ho mám já, skáče po mně. Když ho dám Verče, hledá jí. Tak co s tím? .. Zkusila jsem jí vzít na pamlsky. A světe div se, ona se zklidnila :D Takže počátkem dnešního dne nejspíš trénujeme na pamlsky a hračka bude až jako odměna na závěr. (…)

Dlouho už tu nic nepřibylo.. Jak jsme na tom? Snažíme se pravidelně docházet na tréninky, taže už za sebou máme asi 6-7 návštěv cvičáku. A Májka? Je čím dál víc šílená. Zpočátku „nevěděla“, co se po ní chce a byla to jedna radost za druhou. Pak začala ale trochu magořit a přestávala přemýšlet. Přisuzovala jsem to únavě, ale minulou středu a i dneska mi přišlo, že by měla být dost odpočinutá. Hlavně dneska chtěla od začátku uzel a šla po něm. Když ho mám já, skáče po mně. Když ho dám Verče, hledá jí. Tak co s tím? .. Zkusila jsem jí vzít na pamlsky. A světe div se, ona se zklidnila :D Takže počátkem dnešního dne nejspíš trénujeme na pamlsky a hračka bude až jako odměna na závěr.

No a jinak? Jinak je to šikula. Zatím tedy pořád jen „skáčeme“ a tunelujeme, ale i tak si na nás Verča vymýšlí záludnosti. Tady skočku zvenčí, támhle se stáhnout.. Jo a zjistila jsem dneska, že ona povelu „běž“ fakt asi rozumí! :)) Sama jen tak pryč ode mě neběží, to nějak nevím, jak jí vysvětlit. Ale pokud je před ní skočka a hulákám na ní „běž.. hop“ tak to najednou jde. Takže super! Mám z ní radost :))

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *