Novinky před odjezdem na tábory

Nejdůležitější novinkou je to, že dnes byla Kamča s Luckym v Hradci u MVDr. Ekra na rentgenech. Dopadlo to tak, že Lucky má DKK 0/0, DLK 0/0, OCD nepostižen! Při té příležitosti jsem nechala poslat Máji rentgeny na neoficiální posouzení. Nevíme tedy, jaké přesné výsledky máme, ale víme, že všechny rtg jsou bez nálezu! Kyčle, lokty i páteř vypadá dobře, Mája je podle slov veterináře „zdravá fenka“! (…)

Nejdůležitější novinkou je to, že dnes byla Kamča s Luckym v Hradci u MVDr. Ekra na rentgenech. Dopadlo to tak, že Lucky má DKK 0/0, DLK 0/0, OCD nepostižen! Při té příležitosti jsem nechala poslat Máji rentgeny na neoficiální posouzení. Nevíme tedy, jaké přesné výsledky máme, ale víme, že všechny rtg jsou bez nálezu! Kyčle, lokty i páteř vypadá dobře, Mája je podle slov veterináře „zdravá fenka“! :)

Další „novinkou“ je, že zítra odjíždíme na výcvikový tábor. Dlouho očekávaný Ambergold ve Svojanově. Pořád jsem si říkala, že prostě budeme týden cvičit.. agility, poslušnost, frisbee. Bude to paráda, zábava a tak. Teď mi ale dochází, že nás toho čeká víc. Že nás čekají věci, které ještě neznáme. Zkusit si flyball, coursing a možná i něco dalšího. Tak nevím, ale asi z toho začínám být i trochu nervózní :D No a nejen toto, ale ještě s sebou budeme mít malou Chelsea. První noc pod stanem, první noc v kleci. Spousta cizích lidí a psů. No jsem na ní zvědavá.

Po táboře hned zmizíme na dětský tábor DreamBox, kde jsme s Májou byli už loni. Chelsea bude tou dobou u Peti na hlídání. Takže přístup k internetu bude velice omezený a nějaké novinky najdete v následujících třech týdnech spíše na facebooku.

A asi poslední novinka je, že se chystáme lehce měnit vzhled webu. Dodělávat nějaké maličkosti, kterých si možná ani nevšimnete. A pak něco trochu většího, co nikdo nepřehlédne. Změny se začnou provádět v době mojí nepřítomnosti, takže je možné, že se v průběhu naskytne nějaká chybička, která ale bude určitě brzy napravena. Tak doufám, že se pak ty menší či větší změny budou líbit.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *