Mája je doma!

Tak jsem se přeci jen dočkala a jela jsem si dneska do Třebíče pro Máju. Trošku jsme se u Peti zdržely a strávily tam vlastně celé odpoledne, ale to mi vůbec nevadilo, právě naopak, bylo to moc fajn :) Mája si ještě naposledy pohrála s mamkou a pak nás Peťa i s její maminkou doprovodily na autobus směr Brno. (…)

Tak jsem se přeci jen dočkala a jela jsem si dneska do Třebíče pro Máju. Trošku jsme se u Peti zdržely a strávily tam vlastně celé odpoledne, ale to mi vůbec nevadilo, právě naopak, bylo to moc fajn :) Mája si ještě naposledy pohrála s mamkou a pak nás Peťa i s její maminkou doprovodily na autobus směr Brno.

Cesty do Brna jsem se trošku obávala, hlavně proto, že Mája v Třebíči i chvíli spala. Tak jsem nevěděla, jak ji zabavím v buse na hodinu. Naštěstí po pár minutách zalehla a spala úplně celou cestu. Byla prostě nesmírně hodná! Když jsme pak přijely do Brna, zamířily jsme nejprve na procházku s Ondrou a s Májinou sestřičkou Juno. Holky se na Kraví hoře vyběhaly, trošku se popraly a my jsme mezitím s Ondrou hodili řeč. Uteklo to jako voda, takže domů jsme se s Májou dostaly asi o půl desáté večer. Na bytě se všichni slezli do chodby a začali si s prckem hned hrát, takže nějaká nervozita u Máji, že by řešila, kde to je, byla okamžitě pryč. Mája byla jak v sedmém nebi.

Pak dostala véču, do které se teda pustila, jak kdyby kdo ví jak dlouho nic nežrala a hrátky mohly pokračovat. To už ale na Máju bylo asi trochu moc, zvláště ještě po tom běhání se ségrou, takže jí to zmohlo a usnula. O půlnoci jsme šly ještě venčit a teď už Májenka zalehla a vypadá to, že nechá i paničku alespoň trošku vyspat. Kupodivu i chápe, že ta červená matrac bude nejspíš její místo, takže si tam i šla lehnout. Ale nedělám si naděje, ona se určitě během noci přesune do postele.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *