Kruh? Co to jako je?

Dneska jsme po menší pauze opět navštívily agility u Verči v hale v Hovorčovicích. Přes zimu tam trénují ještě lidi z Kyjí, tak tam přivezli nové překážky. Takže Mája mohla poznat zase něco nového. A tentokrát to byl kruh! No opravdu oříšek pro nás. (…)

Dneska jsme po menší pauze opět navštívily agility u Verči v hale v Hovorčovicích. Přes zimu tam trénují ještě lidi z Kyjí, tak tam přivezli nové překážky. Takže Mája mohla poznat zase něco nového. A tentokrát to byl kruh! No opravdu oříšek pro nás.

Nejprve se zarazila, že jako skrz žádný kruh skákat nebude a když je kolem kruhu všude spousta „děr“, tak je všechny zkusí. Moc ale nechápala, proč se mi to pořád nelíbí a co teda po ní vlastně chci. Byl to boj. Po pár pokusech jsme dosáhly toho, že Mája z odložení vyrazila skrz kruh a pak se mohlo pokračovat na jinou překážku.

Na další běhy jsme kruh vynechaly, Mája se trochu zklidnila, pořádně rozeskákala a najednou hodina končí. Jenže koukám, kolik je hodin a zjišťuju, že nám autobus za pár minut odjíždí a další jede až o půl hodiny později. Tak jsme zůstaly na cvičáku déle a Verča nám nabídla, že když bude dělat ostatním prohlídku parkuru, tak si můžeme cvičit „jak chceme“. V podstatě trénovat samotný kruh. No přeci tu šanci nezahodíme.

Vzala jsem Máju jen na kruh. Pěkně odložení a skrz. Parádně jí to šlo. Během dvou asi tak pětiminutových cvičení jsme zvládly i krátkou sekvenci, kde jsme si daly kruh dokonce dvakrát a v běhu. No prostě paráda! :) Tak jsem ráda, že i když začátek byl marný, tak jsem nakonec odcházela s tím, že se dneska zadařilo..

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *