Hvězda a další noví kamarádi

Se Zdenkou a její Nexou jsme si naplánovaly na pátek vycházku do Hvězdy. Pozvaly jsme pár dalších lidí, že vyrazíme na jednu z dalších hromadných vycházek. Tentokrát se zájem o procházku rozšířil a celkem se nás účastnilo 13 lidí s 22 pejsky. S Májou jsme tam trochu kazily průměr, protože skoro každý tam měl víc psů. Tentokrát jsme se dokonce i odpíchli od borderek a měli jsme smečku různorodější. (…)

Se Zdenkou a její Nexou jsme si naplánovaly na pátek vycházku do Hvězdy. Pozvaly jsme pár dalších lidí, že vyrazíme na jednu z dalších hromadných vycházek. Tentokrát se zájem o procházku rozšířil a celkem se nás účastnilo 13 lidí s 22 pejsky. S Májou jsme tam trochu kazily průměr, protože skoro každý tam měl víc psů. Tentokrát jsme se dokonce i odpíchli od borderek a měli jsme smečku různorodější.

Fotky z vycházky najdete na rajčeti.

Po procházce jsme si jely domů trochu odpočinout a nabrat další síly. Odpoledne jsme totiž měly v plánu navštívit agility v Libni. Konečně cvičák, kde se netrénuje ve dnech, kdy jsem v Brně a kde nás vezmou i s voňavou slečnou. (Mimochodem, Mája pořád nehárá a psi o ní přestávají jevit zájem.. nějak to nechápu!) Každopádně na agility jsme šly a to s tím účelem, zvednout Máje skočky na L, protože holčička nějak nechce skákat do výšky.

Zprvu jsem se až divila, jak to je jednoduché. Měli jsme jednoduché krátké sekvence, každá skočka na jiné výšce (něco M, něco L, něco šikmo). První L skočku smetla bez ohlížení. A asi se z toho poučila a pak už skákala parádně. Na problém jsme narazily ve chvíli, kdy měla náběh na skočku z boku a když měla skákat víc L za sebou. Každopádně, ve středu jedeme za Peťou, tak snad nám i s tímto trochu pomůže :)

Přes víkend jsme byly mimo Prahu a když jsme se v neděli vrátily, tak jsme ve Vysočanech cestou z vlakového nádraží na autobus potkaly slečnu s malým štěňátkem borderky. Oni měli cestu na Střížkov, že tam bydlí, a my přes Prosek domů, takže nějaká chvilička zdržení v parku nám nevadila. Tak jsme dojeli na Prosek a doprovodily holky domů.

Malá Megi je úžasná, hravá.. zpočátku se vůbec nebála, ani mě ani Máji. Pak když už byla Mája na ní moc divoká, tak se jí to nelíbilo. Ale věřím, že až prcek vyroste, tak jí to vrátí. Tak snad s námi holky někdy půjdou venčit i s dalšími pejskaři..

2 thoughts on “Hvězda a další noví kamarádi

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *