Frisbee miniseminář s Markétou Urbáškovou

Dneska mi Zuza od Dobby poslala odkaz na pár fotek z minisemináře dogfrisbee, který se uskutečnil 13. listopadu pod vedením Markéty Urbáškové. Díky tomu mi tedy došlo, že jsem asi byla tak moc plná dojmů, že jsem nevěděla o čem dřív psát a radši jsem nenapsala nic. (…)

Dneska mi Zuza od Dobby poslala odkaz na pár fotek z minisemináře dogfrisbee, který se uskutečnil 13. listopadu pod vedením Markéty Urbáškové. Díky tomu mi tedy došlo, že jsem asi byla tak moc plná dojmů, že jsem nevěděla o čem dřív psát a radši jsem nenapsala nic.

Když jsem jela na seminář, tak jsem se těšila, co nového se naučím a zároveň bála, jak tam budu za trotla, co neumí ani pořádně hodit disk. Markéta ale byla naštěstí dost trpělivá se mnou a pořád neustále mi říkala, co dělám špatně. Takže jsem asi tak 50x za ten den slyšela, že mám uvolnit ruku apod. Prostě pořád dokola ty stejné chyby.. No nakonec jsem odjížděla zmrzlá, unavená a s hlavou tak 3x větší. Jinak totiž nevím, jak bych mohla pobrat všechno to, co mi tam bylo řečeno.

Někdo (bohužel jména si moc nepamatuju) tam i fotil a tady je pár fotek!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *