Další nová kámoška, borderka Ajsi

Včera jsme měly s Májou príma den :) Vyrazily jsme na Smíchov za štěňátkem borderky Ajsi (Ice Star z Bengasu). Kdo si pamatuje na naší vycházku s malou Ruby, tak tohle je její sestřenice. Když jsem jí viděla vyválenou v bahně, tak mi bylo jasné, že ty holky musí mít něco společného. Však sami porovnejte fotku Ruby a Ajsi jak dopadly po setkání s mojí Májou. (…)

Včera jsme měly s Májou príma den :) Vyrazily jsme na Smíchov za štěňátkem borderky Ajsi (Ice Star z Bengasu). Kdo si pamatuje na naší vycházku s malou Ruby, tak tohle je její sestřenice. Když jsem jí viděla vyválenou v bahně, tak mi bylo jasné, že ty holky musí mít něco společného. Však sami porovnejte fotku RubyAjsi jak dopadly po setkání s mojí Májou. :D

Včera jsme dorazily pro Verču a Ajsi domů a šly jsme na vycházku u nich. Přeci jen, štěňátko je ještě malinké, tak je blbost tahat je někam do Prahy. A krom toho tam mají krásné okolí, přesně pro vycházky stvořené! Mája uviděla malou chlupatou kuličku a hned si chtěla hrát. Ajsinka byla trošku rozespalá a vyjukaná z toho velkého blázna, že chudák nevěděla, co má dělat. Hned jsme vyrazily, ať se holky seznamují až potom a nevletí nám do silnice. Jakmile jsme i Ajsi pustily z vodítka, tak už jsem byla bez psa. Nějaké přivolání? Jak kdyby to Mája nikdy neznala. Prostě měla úžasnou novou hračku a panička jí nezajímala.

Prošly jsme se po okraji pole až do lesa, nádhernou cestou lesem kolem potůčku až k jezírku. Už v lese se holky stihly pěkně vyválet a vypadaly opravdu „pěkně“. V jezírku tomu pak dodaly tu poslední kapku. Mája se šla k vodě napít a já s klidem říkám „Ona tam sama nevleze, moc neplave. Napít se to jo, ale že by se sebrala a plavala, to ne. Spíš bych jí tam musela něco házet, co mi bude nosit.“ No sotva jsem to dořekla a otočila se, tak Mája už plavala směrem k druhému břehu jezírka. No nestačila jsem zírat :D A malá Ajsi se musela opičit po všem, co Mája dělá. Takže skočila do vody taky ;)

Prostě paráda, fakt se to včera povedlo. Sice byly holky pak děsně špinavé a obě musely doma do vany. Ale bylo vidět, že si to obě pěkně užívají. Tak snad se zase brzy uvidíme a tentokrát třeba i s Ruby zároveň!

Naše fotky z vycházky
Fotky od Verči

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *