Cesta do druhého domova

Po pár dnech strávených v Brně, kdy jsme si na sebe s Májou pěkně zvykly, jsme se vydaly navštívit moje rodné město a rodiče. Nejprve jsem se bála, jak Mája zvládne cestu domů. Přeci jen je to ještě malý prcek a cesta vlakem potrvá cca 2 hod 45 min. Vzali jsme ji teda před cestou ještě na procházku, aby aspoň chvíli spala. (…)

Po pár dnech strávených v Brně, kdy jsme si na sebe s Májou pěkně zvykly, jsme se vydaly navštívit moje rodné město a rodiče. Nejprve jsem se bála, jak Mája zvládne cestu domů. Přeci jen je to ještě malý prcek a cesta vlakem potrvá cca 2 hod 45 min. Vzali jsme ji teda před cestou ještě na procházku, aby aspoň chvíli spala. Už při čekání na vlak začala Mája usínat a jak jsme vlezly do vlaku, tak lehla a byla tuhá. Celá cesta proběhla naprosto v klidu, vůbec jsem nevěděla, že s sebou nějakého pejska mám a v Praze jsem jí musela budit, že už vystupujeme. Takže paráda, cestování nám očividně nebude dělat velké problémy :)

Doma jsme se pak šly nejprve ukázat mamce, které se Mája hned zalíbila a začala se s ní mazlit. Velice příjemná reakce na to, že žádné štěně domů nechtěla! Později se na ní ještě přišla podívat k nám do pokoje, aby si s ní pořádně pohrála. A žádné, že by si k ní sedla na zem, prostě si ji vzala do postele a Mája byla ve svém živlu.

Po hře na chvíli usnula a když zase ožila, vzali jsme ji na zahradu seznámit se s Fayou. Měla jsem strach, jak na ní bude Faya reagovat, je to už starší paní, takže divoká štěňata nemá vždy úplně v lásce. Ale udělala mi ohromnou radost! S radostí se s námi přivítala a s naprostým klidem přijala i tu malou potvůrku. Ani jednou na ní nezavrčela, ani nic podobného, prostě krása. Mája se za chvilku otrkala a začala dovádět a Fayu to okamžitě probralo a začala bláznit jako to štěně. :)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *