Čekáme štěňátko

Všechno už je definitivní a za týden si jedeme pro malou belgičáckou slečnu Away. O náhody není nouze ani tady a tak tady jsou pro porovnání naše příběhy:

Tenkrát jsem kontaktovala Peťu ještě před narozením štěňátek a po narození se „rozhodlo“, že štěně nebude. Tenkrát byl důvod ten, že se narodilo málo štěňátek a bylo moc zájemců. Cca dva týdny před odběrem štěňat mě Peťa kontaktovala, aby mi nabídla fenečku, která se uvolnila. Byla to slečna růžová (!) Peťa mi tenkrát psala, jak je ráda, že jde malá Mája zrovna ke mně. (…)

Všechno už je definitivní a za týden si jedeme pro malou belgičáckou slečnu Away. O náhody není nouze ani teď a tak tady jsou pro porovnání naše příběhy:

Tenkrát jsem kontaktovala Peťu (Chs Locolindo) ještě před narozením štěňátek a po narození se „rozhodlo“, že štěně nebude. Tenkrát byl důvod ten, že se narodilo málo štěňátek a bylo moc zájemců. Cca dva týdny před odběrem štěňat mě Peťa kontaktovala, aby mi nabídla fenečku, která se uvolnila. Byla to slečna růžová (!) Peťa mi tenkrát psala, jak je ráda, že jde malá Mája zrovna ke mně.

Teď je v řešení belgičanda. Chovatelku jsem také kontaktovala ještě před narozením štěňat. Tentokrát jsem byla třetí zájemce na fenečku a šance byla veliká. Fenečky se narodily přesně tři, tak to vypadalo nadějně. Ale doma se řeklo, že prostě štěně teď nechceme. Bylo mi to líto, ale mamky rozhodnutí jsem respektovala. Jen jsem potají sledovala, jak štěňátka rostou. Pak mi jednoho dne mamka řekla, že chce psa a tak jsem začala jednat. Cca dva týdny před odběrem štěňátek z Moravia Merilen jsem kontaktovala chovatelku s tím, že na webu má stále u jedné fenečky informaci, že je volná. Mamce se rozzářily oči, když slyšela, že jsem sehnala štěně a bylo jasno. Malá slečna růžová (!) bude naše. No a když si říkám, že to je jen náhoda, že jsou obě holky „růžové“, tak mi na fb napíše chovatelka od malé Away, že je ráda, že budu mít Away já.

Jo a aby toho ještě nebylo málo! Tak Mája je z pěti štěňat, má dvě ségry a dva bráchy. Teď už si jen domyslete, jaké sourozence má Away ;) Jo a ještě jeden dodatek, na který jsem zapomněla, obě moje holky jsou vrh A!

2 thoughts on “Čekáme štěňátko

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *