Čeká nás nový rok

.. a předpokládám, že v něm nás čeká i spousta nových věcí. Rok 2011 máme za sebou a troufám si říct, že úspěšně. Celou dobu si říkám, jak to byl hrozný rok, ale když se zamyslím i nad těmi lepšími věcmi, tak byl pro můj život velmi důležitý. Během ledna jsem se dozvěděla, že budu mít doma Máju a o pár týdnů později si přivezla malou černobílou kuličku domů. To je změna asi největší, jednak jsem měla tu čest poznat, jaké to je starat se o malé štěně (Mája je sice můj třetí pes, ale moje první malé štěňátko) a jednak jsem se dostala zase o něco víc do světa psů. (…)

.. a předpokládám, že v něm nás čeká i spousta nových věcí. Rok 2011 máme za sebou a troufám si říct, že úspěšně. Celou dobu si říkám, jak to byl hrozný rok, ale když se zamyslím i nad těmi lepšími věcmi, tak byl pro můj život velmi důležitý. Během ledna jsem se dozvěděla, že budu mít doma Máju a o pár týdnů později si přivezla malou černobílou kuličku domů. To je změna asi největší, jednak jsem měla tu čest poznat, jaké to je starat se o malé štěně (Mája je sice můj třetí pes, ale moje první malé štěňátko) a jednak jsem se dostala zase o něco víc do světa psů.

A co vlastně všechno jsme s Májou za ten rok zažily? Bylo toho hodně a nejen pro Máju, ale i pro mě, to byla spousta nových věci. První návštěva cvičáku, první závody agility, první seminář na téma okolo psů, první účast na výstavě.. a krom toho, spousta nových známých a přátel. Než jsem si Máju pořídila, neměla jsem mezi přáteli snad nikoho s borderkou (resp. měla, ale nijak moc jsme se nevídali) a teď? Borderka všude, kam se podívám..

A co chystáme do roku 2012? Pomalu se chystáme na rtg, abychom věděly, jak je na tom Májka s klouby. Už teď z toho začínám mít nervy, tak nám držte palce, ať to dopadne co nejlépe! Dál se chystáme trénovat agility a začít už trochu víc makat. Tenhle rok dosáhne Mája 18 měsíců, což pro nás znamená možnost účastnit se závodů, takže máme další motivaci k tréninkům. Věřím, že se nám podaří ozkoušet i něco nového. Rok je dlouhá doba, tak by se toho možná i dalo hodně stihnout. Určitě chci flyball, coursing, obrany a vyrazit někam k ovečkám!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *