Návštěva u Máji

V sobotu 22. 1. jsem podnikala výlet do Myslibořic, abych konečně viděla tu malou princeznu, která bude brzy moje! Cesta tam byla dlouhá, ale stálo to za to. Celou cestu jsem přemýšlela nad tím, jaká ta návštěva bude a hlavně jaká bude Mája. Hned jak jsem dorazila a společně s Peťou došla k nim domů, pochopila jsem, že Mája bude dokonalé stvoření! :) Sotva jsem přišla na zahradu, tak mě přiběhla přivítat a pak si zase šla hrát se sourozenci. (…)

V sobotu 22. 1. jsem podnikala výlet do Myslibořic, abych konečně viděla tu malou princeznu, která bude brzy moje! Cesta tam byla dlouhá, ale stálo to za to. Celou cestu jsem přemýšlela nad tím, jaká ta návštěva bude a hlavně jaká bude Mája. Hned jak jsem dorazila a společně s Peťou došla k nim domů, pochopila jsem, že Mája bude dokonalé stvoření! :) Sotva jsem přišla na zahradu, tak mě přiběhla přivítat a pak si zase šla hrát se sourozenci.

Celý den byl super, vždy jsme chvíli byli venku s pejsky a hráli si a chvíli zas doma, aby si štěňátka odpočinula a páníčci si mohli popovídat. Jako první nás opustil Arísek (teda vlastně Buzz), který měl před sebou dalekou cestu – až do Polska.  Tak jsme ještě před jejich odjezdem udělali společné fotky, rozloučili se s malým i s jejich novými majiteli a pak se zase vrátil každý k tomu, už svému, štěněti.

Kolem půl čtvrté odpoledne jsme pak odjížděli hromadně – já, Ondra s Juno, Zuzka a Laďa s Dobby i Kamča s Luckym. Bylo to těžké loučení. Všichni odjíždějící byli šťastní, že si ty malé potvůrky berou s sebou. Já jim to všem záviděla a mrzelo mě, že tu svou maličkou princeznu tam musím ještě dva týdny nechat. A Peťa s Verčou mohly jen přihlížet, jak jim všichni odváží jejich miminka. Tak aspoň že tam tu Májenku ještě na chvilku mají a nebude to pro ně tak veliký šok. Snad mi ji tam za ty dva týdny moc nerozmazlí :D

Tak a teď už jen odstátnicovat a těšit se na den, kdy Mája bude konečně u nás!! :)

(autor fotografie Piotr Felczak)

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *